czwartek, 26 listopada 2015

Konkurs z Wajrakiem

Moi drodzy,

pamiętacie wczorajszy wpis? Mam nadzieję, że tak, a jeśli nie, to zaglądajcie szybko do niego i ruszajcie na spacer po ŚBK-owych blogach, nagroda czeka!

Zaproszenie na spotkanie z Wajrakiem

Katowice są pierwszym miastem tournee Adama Wajraka po Polsce promującego jego najnowszą książkę, "Wilki" - 1 grudnia odbędą się dwa spotkania z autorem. 

Adam Wajrak, ulubiony dziennikarz - przyrodnik Polaków, mieszkaniec Puszczy Białowieskiej, którego śmiało chyba można nazwać Tańczącym z Wilkami, w swojej najnowszej książce zatytułowanej "Wilki"  opowiada o latach tropienia wilków i przyjaźni z tymi najbardziej fascynującymi drapieżnikami Europy.

Zapraszamy na spotkanie z Adamem Wajrakiem w Katowicach inaugurujące trasę promocyjną "Wilków":
1 grudnia (wtorek)  godz. 10.00 w Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach, ul. Gliwicka 93 - spotkanie z młodzieżą
1 grudnia (wtorek) godz. 17.00 w Filii nr 12 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach, ul. Witosa 18b - spotkanie z dorosłymi

Fragment książki

Nagle coś wielkiego i szarego wystrzeliło, zawróciło, rozpędziło się i ani się obejrzałem, jak wilczysko skoczyło i ogromnymi łapami trzepnęło mnie w klatkę piersiową. Cios był potężny. Gdyby ta książka była tylko o wilkach, nie zawracałbym wam głowy, bo przecież wiecie, że przyroda potrafi być brutalna. Ta książka jest jednak też o tym, jak okropne rzeczy ludzie robili i robią wilkom, jednym z najbardziej prześladowanych dużych ssaków. Dlatego poproście rodziców, żeby tę książkę przejrzeli, zanim weźmiecie ją do ręki, albo przeczytali ją razem z wami. Po spotkaniu będzie można nabyć "Wilki" w promocyjnej cenie oraz otrzymać autograf autora z dedykacją i rysunkiem wilka. 

Adam Wajrak w grudniu również odwiedzi: Wrocław, Trójmiasto, Łódź, Poznań, Mińsk Mazowiecki, Warszawę.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spam, reklamy, wulgaryzmy i wypowiedzi niezwiązane z tematem będą natychmiast usuwane.