środa, 25 listopada 2015

Konkurs z Wajrakiem - zapowiedź

Moi drodzy,

dzisiaj na kilkunastu blogach ŚBK ukaże się podobny post z zapowiedzią konkursu. Zapamiętajcie dobrze te blogi, bo to na tych stronach JUTRO musicie szukać wskazówek do odgadnięcia konkursowego hasła. 

Ale po kolei.
Konkurs Śląskich Blogerów Książkowych rozpocznie się 26. 11. 2015 r, ale dziś zaprezentuję jego przebieg i zasady, na jakich będzie się opierał. "Konkurs z Wajrakiem" będzie polegał na tym, by odnaleźć w zamieszczonych JUTRO wpisach na blogach ŚBK słowa - klucze, które ułożą się w hasło konkursowe. 
Hasło to trzeba będzie wysłać na adres mailowy ŚBK: silesiabook@onet.pl. Nie powiemy Wam, jakich słów trzeba szukać, nie martwcie się jednak, słowo - klucz będzie bardzo wyraźnie zaznaczone i łatwe do  znalezienia. Idąc po śladach, klikając na odpowiednie słowa, będziecie przechodzić od bloga do bloga, aż w końcu traficie na fanpage Śląskich Blogerów Książkowych na FB.  To będzie dla Was sygnał, że ułożyliście całe hasło.  Następnym krokiem będzie wysłanie hasła na adres mailowy podany wyżej. Dla ułatwienia proponujemy poszukiwania zacząć na blogu Agnes http://mcagnes.blogspot.com/. Potem powinno pójść Wam jak z płatka.

REGULAMIN:

1. Konkurs z Wajrakiem organizowany jest przez grupę ŚBK.
2. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Agora. 
3. Nagrodą w konkursie jest książka Wilki  Adama Wajraka.
4. Konkurs trwa od 26. 11. 2015 do 01. 12. 2015.
5. Wyniki zostaną ogłoszone dnia następnego, tj. 02. 12. 2015.
6. Odpowiedzi na zadania konkursowe proszę wysyłać na adres : silesiabook@onet.pl
7. O wygranej w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń. Wygrywa DWUNASTA od końca osoba. 
8. Pod uwagę będą brane tylko prawidłowe odpowiedzi nadesłane drogą mailową, sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem.
9. Nagroda zostanie wysłana na adres podany przez zwycięzcę. W przypadku nieodebrania nagrody organizatorzy konkursu mogą wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. 
10. Biorąc udział w konkursie zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora - grupę ŚBK oraz wydawnictwo Agora, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych  z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883), które zostaną wykorzystane jednorazowo. 
11. Wysyłka tylko na terenie Polski. 

ZADANIE KONKURSOWE: 
ze słów - kluczy podanych na blogach SBK ułóż hasło konkursowe.

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie, warto ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spam, reklamy, wulgaryzmy i wypowiedzi niezwiązane z tematem będą natychmiast usuwane.