środa, 20 listopada 2013

Akcja "Oddaj Misie"


Rusza akcja "Oddaj Misie"!

Chciałbyś podzielić się radością? Masz w domu dawno zapomniane zabawki czy gry planszowe? A może książki dla dzieci? Przyłącz się i "Oddaj Misie"!
Zapraszamy na kolejną edycję akcji! W dniach od 9 do 11 grudnia w kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach członkowie studenckiej organizacji Public Relations "PRogress" będą zbierać zabawki dla podopiecznych ze świetlicy św. Agaty w Katowicach.

Apel odnosi się do każdego rodzaju zabawek: pluszaków, lalek, samochodzików, klocków, gier planszowych oraz książek. Choć akcja "Oddaj Misie" jest organizowana przez studentów, to skierowana jest do każdego.  Przyłączyć się mogą zarówno młodsze, jak i starsze osoby posiadające zabawki, którymi nikt się już nie bawi.

Jest to już piąta edycja akcji. Podczas ubiegłorocznej zbiórki studentom udało się wywołać uśmiech na twarzach 50 dzieci, które poczuły upragnioną atmosferę świąt.
Członkowie Studenckiej Organizacji Public Relations "PRogress"  będą czekać na zabawki od 9 do 11 grudnia w godzinach od 8.00 do 15.00 przy wejściu głównym w budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (ul. Bogucicka 3).
Finał odbędzie się 17 grudnia 2013 w Centrum Sztuki Filmowej "Kosmos" w Katowicach. Wtedy właśnie mali podopieczni katowickich świetlic otrzymają prezenty.

Studencka Organizacja Public Relations "PRogress" jest pierwszą w Polsce organizacją studencką zajmującą się szeroko rozumianą działalnością związaną z  public relations. Poprzez organizowanie cyklu seminariów, konferencji czy konkursów wiedzy praktycznej upowszechnia wiedzę z zakresu  kształtowania wizerunku osób i organizacji. "PRogress" powstał w 2000 roku z inicjatywy studentów specjalności public relations Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach.


Kochani, gorąco zachęcam Was do udziału w tej akcji! Dzięki Wam dzieci z katowickich świetlic będą miały powód do uśmiechu i szansę na radosne święta:)

7 komentarzy:

 1. Bardzo dobry pomysł, aby pomóc potrzebującym dzieciakom. Przyłączam się do akcji z całego serca:)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę, taka piękna inicjatywa na mojej dawnej uczelnii :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za odzew na mój apel :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzień dobry,
  czy można wysłać paczkę.jeżeli tak to proszę o dokładny adres.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam,
   oto adres mailowy dziewczyny, która bierze udział w organizacji akcji:
   kulturkamaialis@gmail.com

   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 5. Niestety mam za daleko do Katowic. Ale akcja świetna :)

  OdpowiedzUsuń

Spam, reklamy, wulgaryzmy i wypowiedzi niezwiązane z tematem będą natychmiast usuwane.