niedziela, 25 sierpnia 2013

Wyniki konkursu wakacyjnego


Moi drodzy,

za każdym razem organizując konkurs zapominam, jak trudno jest wybrać zwycięzcę. Następnym razem zdam się na ślepy los i będę losować, bo wybrać nijak nie potrafię - chciałabym obdarować wszystkich, a to oczywiście niemożliwe :D
Pod naporem Waszych zgłoszeń - może nieszczególnie licznych, ale jakże żarliwych - nagięłam nieco własne zasady i zamiast jednej odpowiedzi postanowiłam nagrodzić aż trzy:)

"Winnica marzeń" wędruje do CYRYSI - zauroczył mnie twój wierszyk, zupełnie nie mogłam mu się oprzeć:)

"Maria Skłodowska-Curie" od dziś należy do użytkowniczki o nicku MALUTKA_SKA - otóż oznajmiam ci, że twoje pozytywne promieniowanie dotarło do mnie bez przeszkód:)

"Sekretna księga Dantego" trafi do ANITY OCHOJSKIEJ - przekonałaś mnie, że wybrana książka idealnie trafia w twój gust:)

Zwycięzcom gratuluję i czekam na adresy do wysyłki (karolinnaamm@gmail.com), a pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w moim konkursie. Zapewniam, że to nie ostatnia taka akcja na moim blogu, więc zaglądajcie do mnie regularnie :D

18 komentarzy:

 1. Napisałbym tekst a'la Moje gratulacje!, ale to nazbyt spamerskie, więc zaśmiecę Twego bloga informacją o tym, iż nie lubię, ba! nie cierpię, geez louise! nienawidzę, śmiecić. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecieram oczy ze zdumienia, nie myślałam, że mój wierszyk pisany pod wpływem chwili cię zauroczy;-) Ogromnie się cieszę i dziękuje.Gratuluje również pozostałym zwycięzcom.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Mi również podobał się wierszyk Cyrysi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zwykle przegapiłam... Ale gratuluję zwycięzcą :D Zawsze to milszy koniec wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdeczne gratulacje dla dziewcząt.

  OdpowiedzUsuń
 6. No i znowu się nie wyrobiłam... ale widzę że książki na które miałam ochotę są jeszcze u Ciebie więc może będzie szansa ;-) Gratuluję szczęśliwcom, cieszę się że jest wśród nich Malutka bo bardzo spodobało mi się jej uzasadnienie :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tyle radości w pochmurny poniedziałkowy dzień. Dziękuję bardzo za wyróżnienie i za przypomnienie o wygranej! Za momencik wyślę swój adres. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dokładnie – wybieranie zwycięzcy jest straszne ;) Gratulacje dla zwycięzców!

  OdpowiedzUsuń

Spam, reklamy, wulgaryzmy i wypowiedzi niezwiązane z tematem będą natychmiast usuwane.