czwartek, 23 kwietnia 2015

Konkurs z wydawnictwem Bukowy Las

Kochani, we wczorajszym poście zaprosiłam Was do lektury najnowszej premiery wydawnictwa Bukowy Las, powieści Tima Tharpa Cudowne tu i teraz. Dziś ogłaszam konkurs, w którym nagrodą jest ta właśnie książka, więc jeśli tylko macie ochotę - startujcie!Regulamin

1. Konkurs jest organizowany przez właścicielkę bloga zwiedzam wszechświat, czyli przeze mnie.
2. Sponsorem nagrody jest wydawnictwo Bukowy Las.
3. Nagrodą w konkursie jest książka Tima Tharpa Cudowne tu i teraz.
4. Konkurs trwa od dziś, tj. 23. 04 do 30. 04. 2015, czyli cały tydzień.
5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 1. 05. 2015.
6. Odpowiedzi na pytanie konkursowe oraz adres mailowy należy zostawić pod tym postem.
7. W konkursie zostanie wyłoniony jeden zwycięzca, zaś wybór ten będzie całkowicie subiektywny i dokonany przeze mnie.
8. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą mailową.
9. Pytanie konkursowe: jak wyglądało/wyglądałoby Twoje cudowne tu i teraz? Pamiętajcie, że nie oczekuję elaboratów, dwa-trzy zdania w zupełności wystarczą ;)

Zapraszam do udziału w konkursie ;)

8 komentarzy:

 1. Cóż, zaryzykuję osobistym wyznaniem.
  Moje cudowne tu i teraz: taniec, ale dobrze wytańczony (prawie jak na filmach - nie jak w rzeczywistości, czyli ćwiczenie kroków) zakończony odchyleniem partnerki i oświadczynami (oczywiście ze strony tego właściwego, jedynego mężczyzny).

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje cudowne tu i teraz z pewnością byłoby związane z przyrodą, bo moje życie jakoś lepiej funkcjonuje na wsi i w zgodzie z naturą. Byłaby to rozgrzana słońcem łąka,niemal pachnąca miodem, z brzęczącymi bąkami i rechotem żab z pobliskiej rzeczki. I w środku tego wszystkiego ja, na kocyku, z dobrą książką i mnóstwem czasu tylko dla siebie;)
  kasiaj1-86@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje cudowne tu i teraz: siedzieć na plaży (wystarczy kochany polski Bałtyk), z dobrą książką w dłoni, a stopy mieć zanurzone w gorącym piasku... i delektować się kopnięciami małej fasolki w brzuchu. Tylko tyle albo aż tyle...
  dszymczak86@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja miałam kiedyś takie właśnie tu i teraz, ze stopami w piasku, szumem morza w tle i fasolką w brzuchu:) Nie ma nic lepszego! Zdecydowanie aż tyle:D Powodzenia:)

   Usuń
 4. Moje cudowne tu i teraz, gdzieś w przyszłości z ukochanym mężczyzną. Obudzić się o poranku skąpanym w słońcu, mieć świadomość, że nigdzie nie trzeba się śpieszyć, a do szczęścia wystarczy tylko jedna osoba, która jest obok,
  P.S Spodobało mi się pytanie. więc odpowiedziałam. Proszę jednak byś nie brała mojej odpowiedzi pod uwagę w trakcie losowania. Chętnie jednak udostępnię informację o Twoim konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wieczór, ja i On, dookoła cisza, a przed nami piękny widok zachodzącego słońca, którego czerwień odbija się w morskiej tafli. Tak, to byłoby moje cudowne tu i teraz. :))
  e.kluska@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowne tu i teraz: rozmowa z córką.

  Mnie także nie bierz pod uwagę podczas losowania, pytanie jest znakomite i chciałam odpowiedzieć, ale książka należy się komuś innemu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak na prawdę wszyscy pragniemy tego samego.... szczęścia. Dla jednych to bycie z kimś, kogo kochamy. Dla innych to życie w innym miejscu aa dla kolejnych to piękny, niezapomniany moment.
  Moim "cudowne tu i teraz" byłby ten rodzaj szczęścia, w którym poczułabym, że wszystko jest tak, jak powinno być. Chodzi tylko o spokój ducha i umysłu, o zasypianie z poczuciem, że moje jutro jest bezpieczne, aaa wszystkie sprawy dookoła mnie są poukładane. Moje "cudowne tu i teraz" byłoby też facetem, który chciałby zostać ze mną na zawsze aa zarazem chciałby poznać mnie w całości. Pomimo moich wad, popełnianych błędów i całego tobołka pierdoł.
  To takie moje wymarzone "Cudowne tu i teraz" ♥
  dominika76@onet.pl

  OdpowiedzUsuń

Spam, reklamy, wulgaryzmy i wypowiedzi niezwiązane z tematem będą natychmiast usuwane.