środa, 17 sierpnia 2016

Wakacyjny konkurs II

Moi drodzy

wakacje w toku, dlaczego by więc nie uprzyjemnić ich jakąś miłą lekturą? Na przykład taką, którą możecie wygrać w moim konkursie? Poza tym chciałabym Wam podziękować - fanpejdż bloga ma już (ponad) 350 obserwujących, a podobno każda okazja jest dobra, by poświętować - najlepiej przy zajmującej lekturze, czyż nie? :) Zapraszam więc do udziału w konkursie!

Tym razem zwycięzca będzie mógł wybierać między trzema różnymi tematycznie książkami. Aby wziąć udział w zabawie, należy zostawić odpowiedź na pytanie konkursowe pod tym postem lub na fanpejdżu bloga.REGULAMIN

 • organizatorem konkursu i sponsorem nagrody jest właścicielka bloga Zwiedzam wszechświat
 • aby wziąć udział w konkursie należy zostawić odpowiedź na pytanie konkursowe pod tym postem bądź na fanpejdżu bloga
 • warunkiem udziału w konkursie jest polubienie fanpejdża bloga. Byłoby miło, gdybyście udostępnili post konkursowy, ale nie jest to warunek konieczny.
 • konkurs trwa od 17.08 do 24.08.2016, czyli cały tydzień. Ogłoszenie wyników nastąpi 25.08.
 • nagrodą w konkursie jest jedna z trzech książek, którą zwycięzca wybierze sobie sam. Do wyboru są następujące egzemplarze:

Opowieści królowej pustyni Gertrude Bell - wspomnienia podróżniczki z podróży na Bliski Wschód
Uroki Kathryn Harrison - powieść historyczna
Pora chudych myszy Wojciecha Bauera - thriller/sensacja

 • pytanie konkursowe: którą z książek, o których kiedykolwiek pisałam na blogu, chcielibyście przeczytać najbardziej i dlaczego? Wystarczy krótkie uzasadnienie, najlepiej zabawne i oryginalne ;)

Zapraszam do udziału w zabawie! :)

3 komentarze:

 1. Zgłaszam się!
  Wybieram książkę 'Opowieści królowej pustyni' Gertrude Bell
  Udostępniłam konkurs na facebooku i google jako Izabela Wokulska-Łęcka
  Odpowiedź na pytanie:
  Nie trzeba mnie długo namawiać na przeczytanie książki. Problem jest z czasem, ale jeśli chodzi o książki opisane na tym blogu to sięgnę blisko, bo do postów w lipca. Wybieram 'Hardę' Cherezińskiej. Chciałabym ją przeczytać, bo lubię powieści historyczne, a o tej pisało już kilkoro blogerów, że ciekawa, że intrygująca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Spoznilam sie, ale spróbuję. Chciałabym te o myszach, bo mam sześć kotów i chętnie przeczytam thiller o innych myszach niż one mają na myśli. A co do książki to opowieści celtycki ponieważ uwielbiam takie klimaty, muzykę celtycka i elfy, które mi się kojarzą z tymi historiami ;) Enye ubustwiam wiec na pewno książka do jej muzyki
  Pozdrawiam Cie, trafiłam tu dzięki kot w bookach spóźniona nieco ale to przez życie ;)

  OdpowiedzUsuń

Spam, reklamy, wulgaryzmy i wypowiedzi niezwiązane z tematem będą natychmiast usuwane.