czwartek, 4 czerwca 2015

"Cuda i dziwy Mistrza Haxerlina" - zapowiedź

Moi drodzy, już niebawem (prawdopodobnie 30.06) nakładem wydawnictwa Genius Creations ukaże się książka, która mnie osobiście zachwyciła i rozbawiła do łez: Cuda i dziwy Mistrza Haxerlina Jacka Wróbla. Dowcipna, skrząca ironicznym humorem, z pewnością zapewni Wam lekką, a zarazem inteligentną rozrywkę. Na moją recenzję musicie co prawda jeszcze trochę poczekać, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byście zapoznali się z blurbem wydawnictwa ;)

W wozie Mistrza Haxerlina można znaleźć najbardziej kurioz… wszechstronne artefakty, takie jak stos rogów ostatniego jednorożca i oryginalne kopie mieczy z najgłębszych czeluści piekieł. Godziwy zarobek wiąże się jednak z niebezpieczeństwami czyhającymi na dzielnego przedsiębiorcę: demonami, bandytami, krwiożerczymi kapitalistami, seksaferami, reklamacjami i kolegami ze studiów.
Czy Mistrz Haxerlin poradzi sobie ze wszystkimi kłodami rzucanymi mu pod nogi przez los? Czy, o zgrozo, odkryje w sobie altruistę? Kto wie, jakie niespodzianki przyniesie los…Życie wędrownego maga i alchemika powinno być usłane różami. Zazwyczaj tak bywa. Haxerlin właściciel wędrownego kramu „Cuda i Dziwy” ma podwójnego pecha. Nie jest ani prawdziwym magiem ani prawdziwym alchemikiem. Dlatego oprócz wciskania ludziom kitu musi sobie dorabiać. Na przykład przemytem. Niestety życie wędrownego oszusta i kombinatora pełne jest trudów i niebezpieczeństw. W dodatku orżnięci klienci potrafią całe lata chować urazę… – Andrzej Pilipiuk, jeden z najpoczytniejszych polskich pisarzy fantastycznych, „ojciec” Jakuba Wędrowycza.

Dla zainteresowanych niespodzianka: pod tym linkiem znajdziecie darmowe opowiadanie, którego bohaterem jest Mistrz Haxerlin: https://madbooks.pl/img/product_media/217001-218000/Interes_zycia_Jacek_Wrobel.pdf. Zachęcam,  warto! :)


Więcej książek wydawnictwa na stronie księgarni MadBooks.

10 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. I takie też jest, polecam z czystym sumieniem :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Arivaldem z Wybrzeża Piekary. Ale bez znajomości książki nie da się tego jednoznacznie określić, oczywiście.

   Usuń
 3. Okładka mało zachęcająca, więc przeleciałam wzrokiem po zapowiedzi i poleciałam dalej. Dobrze, że wydawnictwo ma Ciebie, bo z miejsca staję się wielbicielką tej książki! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja serio byłam nią zachwycona! Chichrałam się nieustannie w czasie lektury, dawno się tak dobrze nie bawiłam! A jeśli lubisz Sowizdrzała, to to jest coś w tym stylu, tylko jeszcze lepsze! :)

   Usuń
 4. Autor serdecznie dziękuje za dobre słowo i z niecierpliwością czeka na recenzję :)
  Jacek Wróbel

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja dziękuję za odwiedziny ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Im więcej czytam o tej książce, tym bardziej mnie ona ciekawi.

  OdpowiedzUsuń

Spam, reklamy, wulgaryzmy i wypowiedzi niezwiązane z tematem będą natychmiast usuwane.